Главная  |  Новости  |  Интервью, TV, пресса  
   

Наші діти - наші квіти, Нам їх і ростити

 
Людмила КУЧМА, Валентина ДОВЖЕНКО, Анатолій ЗАСУХА, Геннадій ЦІУЛІПА у сімейному дитячому будинку родини Бондарів.

Петро ДОРОШЕНКО, Анатолій ЗАСУХА, Людмила КУЧМА, Ян ТАБАЧНИК посадили на території Злагодив алею Надіі і Добра.

3 ініціативи народного артиста України Яна Табачника, талановитої творчої молоді та при підтримці дружини Президента України Людмили Кучми з 27 квітня і протягом літа нинішнього року в усіх регіонах України пройде Всеукраїнська благодійна акція "Людмила Кучма - надію і добро дітям України".

Проблема соціально незахищених дітей є надто актуальною. Для багатьох сиріт, та й для тих, у кого є батьки, рідною домівкою стала вулиця. На викорінення цих проблем і був спрямований Указ Президента України, виданий у січні нинішнього року: "Про додаткові заходи щодо запобігання дитячій безпритульності". Але зусиль органів державної влади недостатньо. Необхідне широке залучення громадських і благодійних організацій для допомоги знедоленим дітям.

Мета акції саме і полягає у згуртуванні зусиль всіх небайдужих людей, державних органів, підприємців, творчої інтелігенції для допомоги дітям, надання конкретної матеріальної допомоги закладам, де утримуються "діти вулиці", сприяння у відкритті соціально-реабілітаційних центрів для цієї категорії дітей.

Під час проведення заходу головні спонсори підприємства "Укрпромінвест", "Ексімнафтопродукт", "Запоріжсталь" передадуть дітям одяг, взуття, продукти харчування, іграшки, а дитячим притулкам та будинкам сімейного типу - необхідне обладнання. В кожному місті для цих дітей молоді талановиті артисти проведуть концерти. Організатором акції є Всеукраїнський благодійний фонд Надії і Добра.

Прикладом конкретного і серйозного вирішення питання соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є спільна робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості Київської області. Тільки в останні два роки для надання допомоги дітям-сиротам, безпритульним в області відкрито 22 будинки змішаного типу, 11 дитячих будинків сімейного типу, 3 притулки для неповнолітніх, які потребують гуманітарної та благодійної допомоги.

Одна з таких благодійних акцій відбулася цими днями в місті Біла Церква. В її програмі - відвідання центру соціальної допомоги "Злагода", дитячого будинку сімейного типу родини Бондарів, зустріч організаторів, спонсорів та почесних гостей акції з дітьми, які виховуються в закладах соціального захисту неповнолітніх в області, вручення їм подарунків.

Це свято було помітним у Білій Церкві. Організатори його у повному розумінні слова ощасливили 450 хлопчиків і дівчаток. Діти отримали спортивні костюми, взуття, цукерки, іграшки. Дитячі заклади - телевізор, пральну машину, холодильник та багато іншого. Коли гості завітали у родину Бондарів, то одна з вихованців цього доброчинного дому маленька Аллочка сказала, що вона, коли виросте, хоче бути схожою на маму. Хоче виховувати так само багато дітей. Чи ж не є ці щирі слова найкращою подякою Бондарям за їх батьківський, соціальний подвиг, за те, що вони 16 діточкам дали дім, любов, затишок. А потім була висаджена алея Надії і Добра, пройшла ігрово-розважальна програма для дітей, концерт молодих артистів під керівництвом народного артиста України Яна Табачника.

В акції в Білій Церкві разом з Людмилою Кучмою та Яном Табачником взяли участь голова Київської облдержадміністрації Анатолій Засуха, міський голова Геннадій Шуліпа, голова правління Всеукраїнського благодійного фонду Надії і Добра Валентина Довженко, народний депутат України Петро Порошенко та інші офіційні особи, спонсори, підприємці.

О. ДЕЙНЕКО,
Фото М. А. АЗАРЕНКА.

 
 
Разработка сайта: FloMaster studio