Главная  |  Новости  |  Интервью, TV, пресса  
   
Його захоплення - сцена, автомобіль "Вольво" і…

Талановитого українського майстра сцени народного артиста України Яна Табачника знають в усьому світі. Багато прихильників має він і в Україні, бо захоплює своїх слухачів артистичною майстерністю та різноманітністю мистецької палітри.

Цими днями Ян Табачник під патронатом Президента нашої країни здійснює безпрецедентну акцію - виступає з концертами у виправних установах України. Побував і на Львівщині. Концерти безкоштовні, а слухачі - люди, які відбувають покарання.

Варто сказати, що безпечне пересування команди Табачника забезпечував особисто начальник УДАІ УМВС України у Львівській області підполковник міліції Василь Дзвінник, який власне і поділився своїми враженнями після поїздки.

-До цього часу,- розповідає він, - мені ніколи не доводилося бачити таку кількість людей, що знаходяться за гратами. Уявіть собі, на імпровізованому концертному майдані, за колючим дротом, збиралися сотні людей, які, перебуваючи тут, ще жодного разу не спілкувалися між собою. Вони з великим захопленням слухали виступ народного артиста та групи "Новий день". В її складі - заслужений артист України Сергій Афанасьєв, лауреати міжнародних конкурсів Іван Красовський, Олександр Сашальський, звукорежисер Сергій Ігнатович

На концерті звучали пісні та мелодії багатьох національностей, і зустрічались вони на "ура".

Звичайно, наше видання цікавили подробиці, що стосувалися безпеки дорожнього руху, та особисті взаємини між Яном Табачником та працівниками ДАІ. Як з'ясувалося, улюбленим авто артиста є автомобіль "Вольво", який надійно служить йому протягом тривалого часу. Полюбляє його також і тому, що у авто стоїть кондиціонер. Легковик добре тримається дороги. Переїзди між концертами артист долає на ньому, тому інколи дозволяє собі перевищувати швидкість. Проте останнім часом йому до вподоби поїздки уночі. Не так гаряче, і до того ж працівників ДАІ з бар'єрами на дорогах не видно.

Під час окремих зустрічей, що відбуваються на шляхах з їх вартовими, неприємного осаду у Яна Табачника не залишається, адже всі одразу його впізнають. Просять залишити на пам'ять про зустріч автографи, афіші, аудіокасети. Що він із задоволенням і робить. Вони у свою чергу бажають артистові щасливої дороги і дотримання вимог закону доріг.

Позитивно висловився гість Львівщини про шляхове покриття, яке у порівнянні з іншими областями знаходиться у більш якісному стані. На окремих ділянках асфальт налипав на бокові частини його улюбленого автомобіля, що створювало труднощі під час руху. Спека у ці дні була нестерпною, ртутний стовпчик піднімався нерідко до цифри тридцять. Дороги як дороги...

А як рятувався від спеки Ян Табачник - вином, пивом? Ні. Він негативно ставиться до спиртного. Обходиться лише прохолоджуючими напоями - соками, і особливо полюбилася йому "Трускавецька" мінеральна вода.

Приємною згадкою про спілкування з львівськими "даішниками" залишиться для Яна Табачника подарована йому картина із зображенням центральної частини старовинного міста Лева. Зі свого боку він висловив подяку за високий рівень безпеки пересування на шляхах області працівникам Державтоінспекції та подарував касети і сувеніри.

Сподіваємося, що ця зустріч стане традиційною, а дружні взаємини між митцями групи "Новий день" та правоохоронцями львівських доріг розвиватимуться.

Кор. Інформ-ДАІ

 
 
Разработка сайта: FloMaster studio