Главная  |  Новости  |  Интервью, TV, пресса  
   


9 грудня в столичному ресторані "Еліта", що в готелі "Русь", відбулись зйомки новорічної телепрограми Яна Табачника "Маю честь запросити". Уже всьоме акордеонному асові вдалося зібрати стільки знаменитостей одночасно. Як завжди, склад гостей був надзвичайно представницький і зірковий: за святковими столами зібралися вірні друзі, відомі політики, діячі культури, популярні артисти театру, кіно та естради. "Для мене дуже важливо зустріти нове тисячоліття в колі друзів", - резюмував Ян Петрович. Тут слід згадати чудовий вислів російського співака С.Пєнкіна, який зумів влучно підмітити основну рису нашого маестро: "Ян - це людина-свято". І свято вдалося на славу.

Вперше зібралися і привітали Яна представники найвищих гілок влади - Президент України Л.Кучма (з дружиною), прем'єр-міністр України В.Ющенко і Голова Верховної ради І.Плющ. Серед гостей можна було побачити В.Литвина, М.Азарова, А.Зленка, В.Горбуліна, В.Дурдинця, а також губернаторів областей та мерів багатьох міст України.

Основною перепусткою на "Маю честь запросити" є талант. Україну представляли різні покоління талантів: В.Зінкевич, О.Білозір, Н.Шестак, Є.Мірошниченко, Р.Лижичко, дует "Світязь", А.Кудлай, група "Капучіно", К.Бужинська.

Авторська програма має величезний резонанс і дуже популярна в Росії, тому справедливо отримала премію "Овація" 1999 року. Цього разу з Москви прилетів десант з 60 осіб. Серед них особи, які не потребують епітетів: група "Любе", Л. Доліна, І.Крутой, І.Отієва, творці програми "Городок", і Лоліта Мілявська,О.Ширвіндт, Н.Фатєєва, С.Світлична, Н.Гундарєва, М.Пуговкін, О.Морозов, Є.Євтушенко, Р.Ібрагімов, О.Пороховщиков, Т.Гвердцителі. З певних причин не змогла приїхати А.Пугачова. Але російська прима передала своє відеовітання з найкращими побажаннями і запевнила, що вже обов'язково наступного року буде гостем. Не встигав на зйомки і Раймонд Паулс, який надіслав телеграму з Копенгагена. Також, найтепліші слова вдячності за "запрошення надійшли від Алсу, Ю.Антонова та Е.Рязанова, які були бажаними гостями, але, на жаль, життя вносить несподівані корективи.

Ну і, звичайно, не можна уявити програму без її постійних учасників Йосипа Кобзона і Вахтанга Кікабідзе, які вкотре підтвердили, що без них не тільки було б сумно, а й неможливо.

Інтернаціональний диксиленд Аркадія
Агашкіна справив незабутнє враження

Цього року виповнилося 100 років з дня народження Луї Армстронга. Виконати твори іменитого митця прилетів інтернаціональний диксиленд під керуванням близького друга Яна Петровича, трубача зі світовою славою Аркадія Агашкіна. Фірма "Ямаха", з якою співпрацює Я.Табачник, вручила йому новісінький акордеон. Свято справді вдалося. Як завжди, допомогли друзі-меценати. Сподіваємося, що і телеверсія, яка з'явиться на каналі "Інтер" в різдвяний вечір 2001 року, принесе кожному з нас насолоду та незабутні хвилини зустрічі з Маестро "Золотий акордеон" і його зоряними гостями.

 
 
Разработка сайта: FloMaster studio